تعمیر کولر گازی جنرال

تعمیر کولر گازی جنرالتعمیر کولر گازی جنرال با توجه به بخش های مختلف آن متفاوت است. دستگاه‌های تهویه هوای مرکزی دارای دو بخش مجزا هستند: کندانسور و تراکم. دستگاه تراکم معمولاً خارج از خانه بر روی یک تکه سنگ بتنی قرار دارد. سیم‌پیچ حرارتی در مخزن و یا نقطه اتصال لوله اصلی بالای کوره نصب شده‌است.اکثر دستگاه‌های تهویه هوای مرکزی به سیستم توزیع اجباری – هوا متصل هستند. بنابراین، همان موتور دمنده که برای گرمایش استفاده می‌شود، برای توزیع هوای خنک از سیستم تهویه مطبوع استفاده می‌شود.جهت تعمیر کولر گازی جنرال با ما تماس بگیرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرویس پکیج گلدیران به لینک سبز رنگ مراجعه کنید

تعمیر کولر گازی جنرال

اگر نیاز به تعمیر کولر گازی جنرال دارید، خدمات فنی آسانا سرویس می‌توانند به شما کمک کنند. ما بهترین گزینه شما هستیم، بهترین گزینه برای خدمات سریع، سریع و آسان، تعمیر و نگهداری سیستم تهویه هوای خانگی تان. اگر کولر اتومبیل خنک نشود و یا نرم‌کننده خنک‌کننده شما آب چکه نکند، ما شما را به بهترین تکنسین‌های خدمات تعمیر برق AC در محله تان وصل می‌کنیم که به شدت آموزش‌دیده، دارای مجوز، تایید شده، و برای کمک به تعمیر کولر گازی جنرال شما هستند.در صورت نیاز به تعمیر کولر گازی جنرال با آسانا سرویس در ارتباط باشید.

"<yoastmark

کولر گازی

در فصول گرم ، لازم است که درون ساختمان ها خنک باشد و هوای معتدلی ایجاد شود. ساختمان های مدرن دارای سیستم های خنک کننده قوی هستند که معمولا به عنوان تهویه مطبوع یا AC به طور کوتاه به آن اشاره می شود. یک سیستم جایگزین خنک کننده یک کولر باطله است. اگر چه به نظر می رسد ابتدایی، یک کولر بتنی می تواند موثر باشد و تقریبا همیشه خنک تر از یک واحد تهویه مطبوع است.

توجه به تعمیر کولر گازی جنرال 

باید توجه کرد که هر وسیله ی مصرفی هر برندی که داشته باشد  نیازمند تعمیر کولر گازی جنرال  میباشد  تعمیر کولر گازی جنرال به این دلیل که کندانسور آن در بیرون از فضای داخلی قرار داده شده است و همیشه در معرض آلودگی  قرار دارد، پیش نیاز راه اندازی این دستگاه است.

برای حفظ راندمان اصلی، و اولیه کولر گازی لازم است که هر ساله در آغاز هر فصل کولر گازی توسط تعمیرکار مجرب سرویس شود تا هم خرابی آن به حداقل کاهش یافته و اگر هم تعمیر کولر گازی واجب ‌باشد، در هوای مناسب و در زمانی که ترافیک کاری تعمیرکاران جهت تعمیر کولر گازی جنرال  در کمترین حالت خود است، این کار انجام شود.

هزینه تعمیر کولر گازی جنرال

در تعمیر کولر گازی جنرال شما باید توجه فرمایید کسی که کولرگازی شما رو تعمیر می‌کند هر چقدر تجربه بالاتری داشته باشد سریع تر و با کیفیت تر می‌تواند کولرگازی شما را تعمیر کند و میتواند به شما راهنمایی های لازم را با توجه به سابقه طولانی و تجربه بالا ارائه دهد. این به این معنی است که هرچقدر راحت تر دستگاه شما سرویس شود شما هزینه تعمیر کولر گازی جنرال کمتری را صرف این کار میکنید و میتوانید بسیار صرفه جویی کنید .در صورت نیاز به تعمیر کولر گازی جنرال با آسانا سرویس در ارتباط باشید.

"<yoastmark

 کمپرسور در  کولر گازی 

کمپرسور  از قسمت های مهم  استفاده شده در تعمیر کولر گازی جنرال است که وظیفه هدایت گاز به سمت کندانسور را برعهده دارد. کمپرسور در واقع قطعه ای مکانیکی است که فشار گاز موجود در کولر گازی را افزایش و حجم آن را کاهش می‌دهد. هم اکنون بسته به شرایط آب و هوایی، سه نوع کمپرسور در کولرهای گازی استفاده میشود که عبارتند از: کمپرسور پیستونی که مختص مناطق گرم نظیر قسمت های جنوبی است، کمپرسور روتاری که مناسب برای مناطق با آب و هوای سرد میباشد . 

قسمت های کمپرسور

یک سیم پیچ متحرک ساده معمولا مهمترین قسمت از ساختار کمپرسورهای هوا است. تغییرات ساده ای که در تهویه مطبوع اتفاق می افتد، اجازه می دهد که مبرد گرمایی گاز به یک مایع تبدیل شود، زیرا در حالی که در طول کویل حرکت می کند، مبرد توسط یک فن دمنده خنک می شود. یک تهویه مطبوع که دارای فن خنک کننده خنک و یا لوله های معیوب است، هوای خنک را به خانه شما نمی کشد. اگر سیستم تهویه مطبوع شما به طور ناگهانی شروع به از بین بردن هوای گرم می کند، ممکن است یک سیم پیچ متحرک شکسته داشته باشید.در صورت نیاز به تعمیر کولر گازی جنرال با آسانا سرویس در ارتباط باشید.

وظیفه ی کمپرسور

داشتن یک کمپرسور هوا کاملا کاربردی برای هر سبک ماشین و سیستم خنک کننده هوا است که  ضروری است زیرا بدون آن هیچ فرآیند خنک کننده وجود نخواهد داشت . موتور الکتریکی کمک می کند تا کمپرسور AC یا دستگاه کندانسور رانندگی به طوری که می تواند مانند یک پمپ برای نتایج فشار بالا عمل  کند کار کند. هر تهویه مطبوع باید یک فن یا دمنده درست کار داشته باشد تا بتواند هوا را خنک کند. راه کار این است که دمنده به طور مداوم هوا را بر روی کویل حرکت می کند و اجازه می دهد هوا دمای اتاق را بچرخاند و سرد شود. در حالی که هوا از طریق کویل دوام می آورد، هر رطوبت حذف می شود که هوا را به هوا خنک تر می کند.
البته در هنگام تعمیر کولر گازی جنرال دقت کنید که کانال های هوا  آلومینیوم عبور هوا از طریق یک خانه را ایجاد می کند تا سیستم حمل و نقل هوایی بسیار موثر برای تهویه مطبوع مرکزی. ایجاد شود .این قسمت ها هوا را به خانه شما می رسانند و هوا را به دستگاه شما منتقل می کنند تا بتوانند آن را خنک کند.در صورت نیاز به تعمیر کولر گازی جنرال با آسانا سرویس در تماس بگیرید.

نصب و تعمیر کولر گازی جنرال

متخصصان ما مشاهده می کنند و همه دستگاه‌های تهویه هوا را در آنجا تعمیر می کنند. اینکه دانش و تجربه هر بار که ما یک درخواست سرویس می‌کنیم به ما کمک می‌کند. ما می‌توانیم به سرعت هر مشکلی را با یک سیستم تهویه هوا از جمله شکاف کوچک و سیستم‌های کنترل منطقه تشخیص دهیم. سپس به کار مشغول می‌شویم و تعمیرات سطح کارشناسی را به سرعت و به طور موثر انجام می‌دهیم. ما به هر سوالی که در طول مسیر دارید پاسخ می‌دهیم تا شما را تا جای ممکن راحت نگه دارید. با سرویس اورژانس ۲۴ ساعته ما، ما برای کمک به هر زمان، روز یا شب در دسترس هستیم.

تاریخچه کولر های گازی

کولرهای گازی در ابتدا به مناطق جنوبی و گرمسیر ایران وارد شده و در طی زمان گسترش یافتند

و برخلاف هزینه بیشتری که در مصرف انرژی و تعمیر دارند در حال حاضر در اکثر مناطق کشور با برندها و مدل های گوناگون مورد استفاده مردم قرارمی گیرند.

گارانتی های ارائه شده توسط شرکت های سازنده نیاز به تعمیر کولر گازی جنرال را در سالهای ابتدایی استفاده کم کرده اند

اما هر مقدار تجهیز و تعمیر کولر گازی جنرال دقیق تر و با کیفیت عالی صورت گیرد از هزینه های تعمیر آن کم میکند و به حداقل میرساند .

"<yoastmark

شرایط نصب

۱٫ کناره های کولر گازی جنرال را با دقت درزگیری کنید و آن را جایی دور از تابش نور آفتاب نصب کنید.

۲٫ در هنگام راه اندازی کولرگازی از بسته بودن درب و همچنین پنجره ها اطمینان حاصل کنید.

۳٫ از وسایلی که تولید گرما میکنند مانند اجاق گازو سماور، لامپ رشته ای و غیره در هنگام روشن بودن کولر گازی به ندرت استفاده کنید.

۴٫ از کولر گازی به طور کامل و با همه ی توان استفاده ننمایید.

۵٫ فیلترهای موجود در کولر را هر از گاهی تمیز کنید.

۶٫ به طور همزمان از کولر گازی و کولر آبی استفاده نکنید.

به منظور اطمینان از کاهش نیافتن گاز دستگاه آن را به طور سالیانه از طریق تماس با آسانا سرویس جهت تعمیر کولر گازی جنرال اقدام نمایید

مزایای نگهداری و تعمیر کولر گازی جنرال

۱٫ کاهش قبض‌های برق.

۲٫ افزایش زندگی سیستم خود.

۳٫ حفظ یک محیط سالم.

۴٫ به واحد خود در اجرای سطح بهینه کمک میکنید.

۵٫ کاهش هزینه‌های بالقوه پرهزینه.

"<yoastmark

مزایای تعمیر کولر گازی جنرال

کولر های گازی مزایای متعددی نسبت به گزینه‌های سنتی (کولر های آبی)  دارند

 و  بسیارمفید تر از آنان میباشند . در مثال‌هایی که در بالا ارائه شد, هزینه کلی برای نصب و تعمیر کولر گازی و سرویس کولر گازی  در هر حالت کم‌تر است.

 از آنجا که  شکاف های کوچک دارای قابلیت‌های ترموستات بی‌سیم هستند,

 کنترل دما ی  عالی را نیز فراهم می‌کنند. با پیشرفت تکنولوژی در سال‌های اخیر, کارایی کولر های گازی به شدت افزایش‌یافته است.جهت تعمیر کولر گازی جنرال با ما در ارتباط باشید.

موارد استفاده از کولر گازی 

بسیاری از افراد تصور مشترکی دارند

 که یک کولر گازی تنها می‌تواند برای خانه‌ها یامناطق مسکونی استفاده شود.

 حال می‌تواند در موسسات تجاری مانند دفاتر،بیمارستان‌ها، کلاس‌ها و سایر مناطق استفاده میشود.

 به این دلیل است که یک تهویه مطبوع سیستم نیازی به کار لوله ندارد 

و قادر به تامین نیاز سرمایی ویژه از طریق تنظیمآن به دماهای مختلف است.

تهویه مطبوع سیستم برای مناطق مسکونی و یا خانه‌های مسکونی عالی است

زیرا آن‌ها قادر به تامین انتخاب خانه از نظر کارایی نسبت به دیگر واحد های تهویه هوا هستند.در صورت نیاز به تعمیر کولر گازی جنرال با آسانا سرویس در ارتباط باشید.

 

برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :   تعمیر آبگرمکن ایران شرق

"<yoastmark

ضمانت نامه و گارانتی

تمام مشتریان باید این را در نظر بگیرند که در نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال

صورت خرید تمام محصولات به دلیل کیفیت بالا دارای ضمانت نامه ی خدمات میباشند 

که در صورت هر مشکلی میتوان از گارانتی ان  استفاده کرد

و درخواست نصب محصول و یا تعمیر ان و استفاده از خدمات رایگان را کرد

همچنین اگر مدت زمان ضمانت کولر گازی خود به اتمام رسیده شما می‌توانید

با تماس با تمامی تعمیرگاه‌های مجاز کولر گازی سطح شهر در کم‌ترین زمان ممکن به خدمات پس از فروش دسترسی داشته باشید

 اعتماد، سرویس تعمیر کولر گازی جنرال ما می تواند شما را با قطعات، و سوئیچ های با کیفیتی که به شما ارائه دهد

می توانید اطمینان حاصل کنید که سیستم تهویه مطبوع شما به درستی ثابت شده است جهت تعمیر کولر گازی جنرال  می توانید از طریق خدمات فنی آسانا سرویس اقدام کنید.

 

"<yoastmark

درباره‌ی تعمیر کولر گازی جنرال

از بزرگترین کارخانه جات تولید کننده ی لوازم خانگی میتوان جنرال را نام برد

و عمده ترین محصول از این برند کولر گازی ان است که تمرکز خود را کاملا روی ان گذاشته است

و در کیفیت از برند های شاخص به حساب میاید

و در یک دهه ی گذشته در کشور ما

تعداد زیادی از ان با کیفیت و قیمت مناسب تولید و توضیع شده است

ولی متاسفانه این محصول توسط اشخاص سود جو به صورت قاچاق وارد کشور میشود که کیفیت پایینی دارد

از این رو به خریداران محترم پیشنهاد میشود فقط از فروشگاهای معتبر خریداری فرمایند و در صورت نیاز به تعمیر کولر گازی جنرال با ما تماس بگیرید.

تعمیر کولر گازی جنرال اسان 

باید بدانیم که تعمیر کولر گازی جنرال نبز بسیار اسان است

و در صورت هر گونه مشکل میتوانیم با استفاده از گارانتی ان را تعویض یا ان را تعمیر کنیم

برای اینکار هم به نزدیک ترین شعبه ی فروشگاه مراجعه کرده یا تماس میگیریم .

و هم چنین در زمینه ی تعمیر کولر گازی جنرال باید دقت کرد

که کلیه تعمیرکاران نمایندگی مرکز های مجاز ت تعمیر کولر گازی جنرال از دانش روز دنیا

جهت عیب یابی کولر گازی‌های مختلف برخوردار هستند

و با عیب یابی دقیق  ایرادت احتمالی دستگاه را شناسایی و برطرف می‌کنند.

همچنین اقطعه های مشکل دار و خراب را  با نمونه اورجینال تعویض می‌کنند.

تعمیر کولر گازی جنرال به موقع

در صورتی که کولر گازی به درستی کار نمی کند با یک تکنسین تعمیر کولر گازی جنرال تماس بگیرید تا آن را تعمیر کنند. مشکلات کوچک می‌توانند در نهایت به بخش‌های بزرگ‌تر تبدیل شوند به معنی تعمیرات گران‌تر و یا حتی نیاز به تعویض واحد. در عین حال، یک واحد ناکارآمد می‌تواند در واقع برای شما بیشتر از قبض‌های مصرفی هزینه کند. فراتر از همه اینها، آخرین چیزی که شما می‌خواهید، این است که خنک‌کننده شما به طور کامل در گرمای تابستان کار کند.

کاهش عملکرد کولر گازی 

آیا به نظر می‌رسد کولر به سختی کار می‌کند تا هوای سرد برای شما فراهم کند؟ ممکن است برای به تعویق انداختن تعمیرات در این حالت وسوسه‌انگیز باشد، چون بعد از آن، شما هنوز هم هوای خنک دارید. اما به چه قیمتی؟ به احتمال زیاد برق بیشتری مصرف خواهید کرد در حالی که سرمایش موثر کمتری خواهید داشت. علاوه بر این، هر چیزی که باعث کاهش عملکرد می‌شود احتمالاً در طول زمان رو به وخامت است. شما می‌توانید با وارد کردن یک تکنسین تعمیرات برای ارزیابی وضعیت به کولر خود کمک کنید. تعمیرات ممکن است تنها یک مساله جایگزین کردن یک جز منفرد باشد  که بسیار ارزان‌تر از خرید یک سیستم جدید است.جهت تعمیر کولر گازی جنرال با کارشناسان آسانا سرویس در ارتباط باشید.

نویز غیر معمول کولر گازی

زمانی که کولر گازی جنرال شروع به ایجاد سر و صدا می‌کند، هرگز قبلاً صورت نگرفته است، به خصوص اگر این صداها برای مدت زمانی ادامه پیدا کند و یا حتی بدتر شود، شما می‌توانید از تماس گرفتن با یک تکنسین تعمیر کولر گازی جنرال  و لوازم منزل بهره‌مند شوید.. حتی اگر به نظر می‌رسد که در عملکرد کامل، یک وزوز، تق‌تق (یا صدای مرتعش از داخل واحد تهویه مطبوع) عمل می‌کند. به صداها توجه کنید  وقتی اتفاق می‌افتد، به طوری که شما بتوانید به طور دقیق آن را با پیمان‌کار تعمیر کولر گازی جنرال  که استخدام کرده‌اید، توصیف کنید.در صورت نیاز به تعمیر کولر گازی جنرال با آسانا سرویس تماس بگیرید.

بررسی کولر گازی جنرال

فیوز یا مدارشکن را بررسی کنید. اگر آن‌ها خوب هستند، کنترل کنید که ترموستات به مقدار زیاد تنظیم نشده است. سعی کنید آن را تا ۵ درجه پایین بیاورید و اگر این کار موفقیت‌آمیز نباشد به یک مهندس تعمیر گرمایش حرفه‌ای نیاز دارید.دوباره، ترموستات را چک کنید و سعی کنید آن را کاهش دهید. اگر این کار باعث بررسی میزان جذب هوای کندانسور شده باشد، باید آن را چک کنید. ممکن است مسدود شده باشد، به خصوص اگر تعداد زیادی از برگ‌ها در حال پرواز باشند. باله پنکه را بررسی کنید و اگر آن‌ها را صاف نکنید. اگر هیچ چیز جواب نمی‌دهد، بعد یک مهندس حرفه‌ای را صدا بزنید.

امتیاز شما به این مطلب :
User Rating
5 based on 2 votes
Service Type
تعمیر کولر گازی جنرال
Description
تعمیر کولر گازی جنرال
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *