تعمیر کولر گازی ال جی و سرویس کولر گازی ال جی یکی از خدماتی است که توسط مجموعه آسانا سرویس ارائه میشود کارشناسان ما امادگی این را دارند تا در طول ۲۴ ساعت به شما مشتریان گرامی خدمت رسانی کنند . کولر گازی جزء وسایلی است که باید هرساله آن را سرویس کرد شرکت ها و مجموعه های زیادی برای این کار وجود دارد اما تعداد کمی از آن ها دارای مجوز میباشند. قیمت تعمیر کولر گازی و سرویس کولر گازی ال جی توسط مجموعه های مختلف گوناگون است . 

راههای ارتباطی با ما :

۲۲۰۹۴۰۷۵ شمال و غرب تهران

۰۹۱۰۵۷۸۶۷۰۳ شمال و غرب تهران   

 

۶۶۷۳۸۸۶۳ مرکز و شرق تهران

۰۹۱۰۵۷۸۶۷۰۲ مرکز و شرق تهران

 

۵۵۳۲۲۴۵۷ جنوب تهران

 

تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی ال جی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیر کولر گازی سامسونگ برروی لینک سبز رنگ کلیک نمایید

 

تعمیر کولر گازی ال جی 

تعمیر کولر گازی و سرویس کولر گازی ال جی با توجه به بخش های مختلف آن متفاوت است. واحد تهویه مطبوع از یک مایع مانند فریئون استفاده می کند که نقطه جوش آن نزدیک دمای  یک اتاق است. کمپرسور گاز فریئون را تحت فشار قرار داده و دمای آن را افزایش می دهد. گاز داغ سپس از طریق یک کندانسور، که مانند یک رادیاتور است، اجرا می شود و اجازه می دهد تا گرما به هوای اطراف فرار کند (این قسمت از واحد خارج از ساختمان است).

همانطور که فشار گاز خنک می شود، به یک مایع تبدیل می شود. . مایع از طریق یک شیر گسترش می یابد که فشار را کاهش می دهد و منجر به مخلوط سرد مایع و گاز می شود. این مخلوط سرد از یک اواپراتور عبور می کند که مانند یک رادیاتور است، اما  معکوس کار می کند.

نحوه عملکرد کولر گازی ال جی

کولرهای گازی ال جی توسط اصل تبخیر کار می کنند. هنگامی که آب تبخیر می شود، از انرژی گرمایی برای تغییر حالت از مایع به گاز استفاده می کنند. مانند آب جوش نیاز به حرارت دارد و تبخیر نیاز به گرما ، این گرما از هوای اطراف گرفته شده است. کولر گازی یک جعبه بزرگ با پد اسفنجی است که سه طرف و بالای آن قرار دارد. یک فن بزرگ طرف چهارم را تشکیل می دهد. کف خنک کننده یك مخزن برای آب است كه در بالای پد قرار داده می شود. 

هوا از طریق دیواره های کولر، از طریق لنت های مرطوب، و از طریق فن، به داخل اتاق می رود. در روز گرم، آب در پدال ها به سرعت تبخیر می شود، که پد ها هوا را کاملا خنک میکنند. در یک روز مرطوب، آب در پدال ها به خوبی تبخیر نمی شود و نتیجه این است که کولر تنها دما را کمی کاهش می دهد، در حالی که رطوبت اتاق را تحمل می کند،که در این حالت شما باید تعمیر کولر گازی ال جی را انجام دهید.

کولر گازی

در مکان های گرم، لازم است که درون ساختمان ها سرد شود. ساختمان های مدرن دارای سیستم های خنک هستند که معمولا به عنوان تهویه مطبوع یا AC به طور کوتاه به آن اشاره می شود. یک سیستم جایگزین خنک کننده یک کولر باطله است. اگر چه به نظر می رسد ابتدایی، یک کولر بتنی می تواند موثر باشد و تقریبا همیشه خنک تر از یک واحد تهویه مطبوع است.

 

تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی ال جی

عملکرد کمپرسور 

کمپرسور Freon نیاز به قدرت زیادی دارد، علاوه بر قدرت لازم برای اجرای طرفداران که هوا را روی اواپراتور و کندانسور هوا می دهند. این بدان معنی است که یک واحد تهویه تهویه هوا بسیار گرانتر از خنک کننده باطله است. اما یک واحد تهویه مطبوع می تواند اتاق را خنک نگه دارد و حتی در صورتی که هوا مرطوب باشد، در حالی که یک کولر بطری به طور موثر در هوای خشک استفاده می شود.

علت خرابی کولر گازی

موارد متعددی وجود دارد که تعمیر کولر گازی ال جی باید انجام شود علت این که دستگاه تهویه مطبوع عمل نمی کند به این اندازه ساده است که شاید ترموستات را به درستی وصل نکردید یا سیم های آن شل شده باشند. تعمیر کولر گازی و سرویس کولر گازی  ال جی از این نوع است که در واقع فقط از طریق اتصال پریز به برق  و یا چک کردن اتصال برای دیدن اینکه آیا مشکل از طریق اتصالات برقی میباشد که دستگاه به خوبی کار نمیکند. بعضی سوئیچ ها نیز می توانند گیر کنند و یا اتصالی داشته باشند و نگذارند دستگاه به خوبی کار کند. این چیزها به راحتی قابل شناسایی هستند و می توانند به راحتی تعمیر شوند و دیگر نیازی به تعمیر کولر گازی ال جی نمیباشد.

نشت گاز در کولر گازی

یکی دیگر از عواملی که باید در تعمیر کولر گازی و سرویس کولر گازی ال جی بررسی شود نشت گاز از طریق لوله های آن میباشد نشت گاز میتواند باعث جلوگیری از خنک شدن فضا توسط کولر گازی شود. کولر گازی نیاز مبرمی به گاز دارد که نشت گاز میتواند خسارتی زیادی به دستگاه شما وارد کند . علت نشت گاز میتواند ،ضرباتی باشد که به دستگاه وارد میشود ، که در این صورت دستگاه کار میکند اما هیچ سرمایی تولید نمیکند در این موقع شما باید از تعمیر کولرگازی و سرویس کولر گازی  استفاده نمایید. یکی دیگر از دلایل اینکه چرا هوای خنک توسط کولر گازی تولید نمیشود این است که ترموستات ممکن است دچار مشکل شده باشد و شما باید جهت تعمیر کولر گازی و سرویس کولر گازی ال جی ترموستات آن را  بررسی کنید.

تهویه مطبوع به ترموستات بستگی دارد . اگر کنترل ترموستات روی دمای بسیار گرم تنظیم شده باشد، هوا سرد نخواهد شد. این در واقع تعمیر AC نیست، بلکه عیب یابی است.

همچنین امکان دارد که فیلترهای دستگاه نیز بیش از حد مسدود شوند تا دستگاه بتواند به درستی عمل کند. فیلترها برای جلوگیری از گرد و غبار و اجزای دیگر از مایع در تهویه استفاده می شود. این ها باید به طور مرتب تعویض یا تمیز شوند تا بتوانند عمل خنک سازی بهتر را انجام دهند و فضای پاک کننده را در اتاق یا منطقه ایجاد کنند.

 

تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی ال جی

طول عمر کولر گازی

کولر گازی نیز مانند اکثر وسایل،  می توانند مشکلاتی را در طول زمان ایجاد کند و ممکن است نیاز به جایگزینی داشته باشند اما در بیشتر مواقع شما میتوانید از طریق تعمیر کولر گازی و سرویس کولر گازی ال جی از تعویض و یا جایگزینی آن خودداری کنید. اکثر مشکلات نیاز به یک متخصص تعمیر دارد . پیش از فراخوانی یک تعمیرکار حرفه ای، برخی از صاحب خانه ها توانایی فنی خود را برای انجام کارهای تعمیر وسایل برقی مخصوصا کولر گازی میکنند که خود این میتواند مشکلات بسیاری را بوجود آورد.

 مراکز تعمیر کولر گازی 

همانطور که می‌دانیم, این روزها تهویه مطبوع و خنک به یک ضرورت با تغییر آب و هوا تبدیل شده‌است و این گرمای سوزان ما را ناراحت می‌کند  در این صورت گیر افتادن در یک اتاق بدون کولر گای زندگی کردن را برای ما مشکل میکند. بنابراین برای رسیدن به این هدف باید تعمیر و سرویس کولر گازی را به موقع انجام دهیم.

جهت انجام تعمیر کولر گازی و سرویس کولر گازی ال جی تکنسین و تعمیرکاران متعددی وجود دارد اما افرادی که دارای مجوز باشند بسیار کم است پس شما باید به جستجوی مراکز مطمئن با تکنسین های مجرب باشید . به منظور فراهم کردن تکنسین‌های در خانه و در زمان برنامه‌ریزی‌شده, آسانا سرویس بهترین عرضه‌کننده خدمات است.

مجموعه آسانا سرویس دارای یک تیم حرفه ای تعمیر کولر گازی و سرویس کولر گازی  ال جی و تکنسین خدماتی میباشد که هر زمان که به آن‌ها نیاز دارید, می‌تواندبه شما خدمات مختلف جهت تعمیر کولر گازی و سرویس کولر گازی  ال جی را ارائه دهند. ما خدمات خود را  تضمین‌شده ارائه می‌کنیم و متخصصان با ارائه راه‌حل مناسب برای حل مشکل شما  کمک خواهند کرد.

تعمیرکاران متخصص کولر گازی

استفاده از افراد حرفه ای به شما کمک می‌کند کارهایتان را به موقع و حتی با کارایی  مناسب انجام دهید. حتی می‌توانید از کیفیت کار انجام‌شده توسط تکنیسین‌ها راضی باشید. در تعمیر کولر گازی و سرویس کولر گازی  ال جی استفاده از تکنسین های متخصص بسیار مهم میباشد زیرا اگر تکنسین مهارت لازم را نداشته باشد شما باید چندین بار اقدام به تعمیر کولر گازی و سرویس کولر گازی خود بکنید .

تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی ال جی

سرویس کردن کولر گازی

توصیه می‌کنیم که حداقل سالی یک‌بار از کولر استفاده کنید و آن را سرویس کامل کنید. این به این دلیل است کهسیستم شما پیوسته در حال

گردش است و فیلترها و پیچک‌ها به گرد و غبار و خاکخواهند رفت. درست مانند اتومبیل خود, کولر اتومبیل باید به طور منظم برای بهبودعملکرد و طول عمر سرویس داده شود.

تکنسین‌های مجرب ما خدمات نگهداری با بالاترین استاندارد را ارائه می‌دهند. آن‌ها همگی در زمینه تعمیر کولر گازی متخصص و  معتبر هستند و تلاش می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تمام خدمات ما به شما مشتریان عزیز رضایت کامل شما را دارا میباشد 

یک خدمت کامل سالانه تضمین می‌کند که کولر سیستم به کار گرفته‌شده در عملکرد بهینه خود عمل می‌کند. چک لیست‌های جامع ما برای اطمینان از اینکه شما هر بار یکسرویس کامل دارید طراحی شده‌اند.

خدمات تعمیر کولر گازی ال جی

۱- فیلترها را کاملاً تمیز می‌کنیم

۲- ما زهکش را خالی می‌کنیم تا حشرات و مواد خارجی را از بین ببریم

۳- ما به دنبال نشت یونی هستیم.

۴- ما سیم‌پیچ را تمیز می‌کنیم

۵- ما سیم‌پیچ کمپرسور را تمیز می‌کنیم

۶- ما تمام اتصالات الکتریکی را بررسی می‌کنیم

۷- ما یک آزمایش عملکرد کامل را کامل خواهیم کرد

۸- همچنین یک سرویس جدا جامع جدید به نام تمیز کردن آسانا ارائه می‌دهیم. لطفاًصفحه آسانا سرویس را برای اطلاعات بیشتر مشاهده نمایید .

 

تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی ال جی

مزایای تعمیر و نگهداری منظم کولر گازی

۱٫ کاهش قبض‌های برق.

۲٫ افزایش زندگی سیستم خود.

۳٫ حفظ یک محیط سالم.

۴٫ به واحد خود در اجرای سطح بهینه کمک میکنید.

۵٫ کاهش هزینه‌های بالقوه پرهزینه.

مزایای کولر گازی 

کولر های گازی مزایای متعددی نسبت به گزینه‌های سنتی (کولر های آبی)  دارند و  بسیارمفید تر از آنان میباشند . در مثال‌هایی که در بالا ارائه شد, هزینه کلی برای نصب و تعمیر کولر گازی و سرویس کولر گازی  در هر حالت کم‌تر است. از آنجا که  شکاف های کوچک دارای قابلیت‌های ترموستات بی‌سیم هستند, کنترل دما ی  عالی را نیز فراهم می‌کنند. با پیشرفت تکنولوژی در سال‌های اخیر, کارایی کولر های گازی به شدت افزایش‌یافته است. آن‌ها در حال حاضر از یک فن‌آوری معکوس جدیداستفاده می‌کنند و این تجهیزات از جذب حداقل استفاده می‌کنند.

موارد استفاده از کولر گازی 

بسیاری از افراد تصور مشترکی دارند که یک کولر گازی تنها می‌تواند برای خانه‌ها یامناطق مسکونی استفاده شود. با حال می‌تواند در موسسات تجاری مانند دفاتر،بیمارستان‌ها، کلاس‌ها و سایر مناطق استفاده شود. این به این دلیل است که یک تهویه مطبوع سیستم نیازی به کار لوله ندارد و قادر به تامین نیاز سرمایی ویژه از طریق تنظیمآن به دماهای مختلف است.

تهویه مطبوع سیستم برای مناطق مسکونی و یا خانه‌های مسکونی عالی است زیرا آن‌ها قادر به تامین انتخاب خانه از نظر کارایی نسبت به دیگر واحد های تهویه هوا هستند.برخی از خانه‌ها می‌توانند از یک سیستم جدا شده بهره‌مند شوند زیرا می‌توانند بدون نیازبه کار لوله‌ای به خنک کردن اتاق اضافه شوند.

 

تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیر کولر گازی ال جی

قیمت تعمیر کولر گازی ال جی

همانطور که گفته شد مجموعه های زیادی جهت تعمیر و ارائه خدمات در راستای تعمیر کولر گازی وجود دارند اما تعداد کمتری از آن ها داراری قیمت مناسب و مجوز میباشند پس شما باید دنبال مجموعه ای باشید که خدمات با کیفیت وتضمین شده را با قیمت مناسب ارائه دهد  شما میتوانید با مراجعه به سایت آسانا سرویس از این خدمات بهره مند شوید

تعمیر کولر گازی ال جی در تهران 

شهر تهران جزء نقاطی است که در تابستان هوای بسیار گرمی دارد به علت تراکم جمعیت و مراکر اداری و تجاری بسیار زیادی که در این شهر وجود دارد که تعدا زیادر از آن ها دارای کولر گازی میباشند که در فصل گرما باید تعمیر و سرویس شوند مجموعه آسانا سرویس ارائه دهنده شبانه روزی خدمات تعمیر کولر گازی میباشد .

 

امتیاز شما به این مطلب :
User Rating
4 based on 13 votes
Service Type
تعمیر کولر گازی ال جی
Description
تعمیر کولر گازی ال جی
برای مطالعه بیشتر روی مقاله کلیک کنید :   سرویس پکیج گلدیران
2 پاسخ

تعقیب

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *